TokıohotLth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

georg: tuvalat kağıdımı özledim...x)

3 posters

georg: tuvalat kağıdımı özledim...x) Empty georg: tuvalat kağıdımı özledim...x)

Mesaj tarafından tOKiO_hOtEl_1907 C.tesi Nis. 25, 2009 2:59 pm

Tokio Hotel’den Tom ve Bill Kaulitz kardeşler, Georg Listing ve Gustav Schafer ile tur yaşamları hakkında sırlar almak için buluştuk.

Merhaba, çocuklar! Yolda geçen sıradan bir gün boyunca neler olduğunu söyleyebilir misiniz?

Bill: Sabah 7’de tur otobüsümüzde uyanıyoruz. Otele vardığımızda, ben hemen odama gidiyorum ve kahvaltı yapıyorum. Güzel bir duş alıyorum ve üstümü değişiyorum. Daha sonra, hepimiz prova yapmak ve röportaj vermek için sahnenin olduğu yere gidiyoruz. Konserden sonra, otele dönüyoruz, çantalarımızı topluyoruz ve başka bir şehre gitmek üzere otobüsümüze dönüyoruz.

Otobüste uyumak zor mu?

Georg: Evet, çünkü Bill’in sesine zarar vermemek için klimayı kapatmak zorunda kalıyoruz. İçerisi çok sıcak oluyor.

Aranızda horlayan var mı?

B: Kimse horlamıyor. Belki Gustav…

Konserlerden önce gerçekleştirdiğiniz ritüelleriniz var mı?

B: Sahneye çıkmadan yarım saat önce hepimiz bir odada toplanıyoruz. Çok heyecanlanıyoruz.

Bir konser sırasında, fanlarınızdan birinin dikkatinizi çekmek için başvurabileceği en iyi yol nedir?

Tom: Üzerinde hoş sözler bulunan pankartları olanlardan gerçekten hoşlanıyorum.

Bir pankartta okuduğunuz en komik şey neydi?

B: Ben bir evlilik teklifi aldım. Ayrıca Chicago’da bir fan, Tom’a üzerinde “Rüyalarımın kızına” yazan bir imza vermesini istedi. Tom’a: “Henüz bilmiyorsun ama ben senin rüyalarının kızıyım.” dedi. Çok komikti.

Gittiğiniz en güzel konser hangisiydi?

B: Benim için, Alman bir şarkıcı olan Nena’nın gittiğim ilk konseriydi. O, gördüğüm en iyi konserdi!

T: Georg için bu, David Hasselhoff olmalı! (güler)

Ge: Belki. Onun bazı konserleri gerçekten iyi. Ama ben onun dansını, şarkıcılığından daha çok seviyorum.

Gerçekten David Hasselhoff fanları mısınız?

Ge: Evet!

T: Biz değil ama Georg gerçekten öyle.

Onunla tanışma şansını yakaladınız mı?

Ge: Henüz değil.

T: Olacağını umuyoruz.

Peki, senin favori konserin nedir, Gustav?

Gustav: Ben, 2006’daki Metallica konserini söyleyebilirim. Grup tüm eski ve bazı yeni şarkılarını çaldı. Harikaydı!

Burada, pankartlarının üzerine Almanca sözler yazmaya çalışan fanlar gördünüz mü?

B: Evet ve bazen Almanca konuşuyorlar. Konserler sırasında, “Monsoon”u Almanca söyleyenler var. Bu gerçekten hoş!

Konserleriniz sırasında cover yapıyor musunuz hiç şarkılarınıza?

B: Hayır, biz hep kendi müziğimizi çalıyoruz, en başından beri. Sözleri yazdım ve Tom da bana gitarda eşlik etti.

Başka bir sanatçı ile şarkı kaydetmek ister misiniz?

T: Şu an tamamıyla bizim sıradaki Almanca albümümüze konsantre oluyoruz, bu aynı zamanda İngilizce kaydedeceğimiz albüm. Birkaç sanatçıyla çalışabiliriz, hiçbirşey daha kararlaştırılmadı ama.

Eğer birisini seçseydiniz, kim olurdu bu?

B: Rolling Stones'la bir tur yapmak bir hayal olurdu.

T: Benim için, Aerosmith, olurdu.

Turlarda enerjinizi nasıl topluyorsunuz?

B: Hep uyuyoruz ya da DvDler izliyoruz. Enerji içecekleri de yardımcı oluyor bize!

Konserde ne giyeceğinize nasıl karar veriyorsunuz?

B: Ben hep 10 çanta taşırım yanımda, yani seçim yapmak cidden zor benim için.Ama genelde en üstte ne varsa onu alıyorum,yani her zaman aynı kıyafetleri giyiyorum.

GE: Yani, bir hafta sonra, çantasını deviriyor tekrar ve yine üsttekini alıyor.

Evde en çok neyi özlüyorsunuz?

T: Yatağımı.

GE: Tuvalet kâğıdı!

Size tuvalet kâğıdı vermiyorlar mı?

Hepsi: Evet, veriyorlar.

Georg: Ama aynısı değil.

Tom: Almanya'da, tuvalet kâğıtları çok yumuşaktır. Ama Amerika'da sadece tek katlı olanı var, yaşadığımız yerde,10 veya 20 li var.Onu burada bulmak imkansız!!!
tOKiO_hOtEl_1907
tOKiO_hOtEl_1907
Tokıo HoteLci oLma YoLunda

georg: tuvalat kağıdımı özledim...x) Empty Geri: georg: tuvalat kağıdımı özledim...x)

Mesaj tarafından *kaulitzgirL C.tesi Nis. 25, 2009 8:50 pm

ahaha super yaa tuvaLet kagıdı haa p.i.s tatLım Very Happy
*kaulitzgirL
*kaulitzgirL
Adminıstrator
Adminıstrator

https://tokiohotelth.yetkin-forum.com

georg: tuvalat kağıdımı özledim...x) Empty Geri: georg: tuvalat kağıdımı özledim...x)

Mesaj tarafından XxXFaiLi-MeçHuLXxX Perş. Nis. 30, 2009 5:39 pm

tuvalet kağıdı?? alemsin geo yhaa ...xD... Very Happy
p.i.s. cnm Smile
XxXFaiLi-MeçHuLXxX
XxXFaiLi-MeçHuLXxX

Mesaj tarafından tOKiO_hOtEl_1907 Paz Mayıs 03, 2009 11:55 am

Ö.D DeğiL Canım=]
tOKiO_hOtEl_1907
tOKiO_hOtEl_1907

- Similar topics