TokıohotLth
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar

4 posters

bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar Empty bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar

Mesaj tarafından piNq_aNgeL C.tesi Nis. 25, 2009 4:11 pm

bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar 01021

Hamburg (ots) – Bu yılın ünlü Açık Öğretim Ödülü’nün kazananları Tom ve Bill Kaulitz, diğer yedi göze çarpan açık öğretim mezunlarıyla birlikte yer alıyor.
Açık Öğretim çalışma ödülü bu yıl 24.kez, açık öğretimdeki kişisel başarılarıyla veya değişken öğrenme metodunun özel potansiyelini barındıran çalışmalarıyla, açık öğretim mezunlarına verilecek. Kazananlar, bağımsız Açık Öğretim Kuruluşu Forumundaki jüriler tarafından seçiliyor.

Karar verildi.Kazanan 9 isim halk içinde tanıtılacak. Ama ikisi çoktan ünlü ve bunlar artık gizli değil: Tokio Hotel’in ikizleri Bill ve Tom Kaulitz 2009 Gençlik Ödülü^nde, Kişisel Web Okulunda ikinci derecedeki öğrenimlerine hazırlıklarındaki açık öğretim kariyerlerine ek olarak, örnek olacak başarılarıyla dikkat çekiyorlar.

2009 Açık Öğretim Başarı Ödülü, 27 Nisan 2009’da, Federal Eğitim ve Araştırma Bakanlığı’nda (BMBF), Parlamenter Sekreter Andreas Storm tarafından verilecek.Ama maalesef Kaulitz kardeşler o zaman yeni Tokio Hotel albümünün promosyon turunda olacaklar ...

Kaynak; PressePortal.de
piNq_aNgeL
piNq_aNgeL
Yenı uye
Yenı uye

bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar Empty Geri: bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar

Mesaj tarafından burcu_tom C.tesi Nis. 25, 2009 4:15 pm

tebrik edeyorum tom ve bill..
paylaşım için sağol
burcu_tom
burcu_tom
Moderator
Moderator

bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar Empty Geri: bill ve tom kaulitz açıköğretim eğitim ödülü kazandılar

Mesaj tarafından piNq_aNgeL C.tesi Nis. 25, 2009 4:16 pm

öNemLi deiL caNim XD
piNq_aNgeL
piNq_aNgeL
Yenı uye
Yenı uye

Mesaj tarafından *kaulitzgirL C.tesi Nis. 25, 2009 8:39 pm

duymazLar ama tebrık ederım askım ve ıkızı p.i.s tatLım..
*kaulitzgirL
*kaulitzgirL
Adminıstrator
Adminıstrator

https://tokiohotelth.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından XxXFaiLi-MeçHuLXxX Cuma Mayıs 01, 2009 2:21 pm

tebrikler ikizler Very Happy
p.i.s. cnm
XxXFaiLi-MeçHuLXxX
XxXFaiLi-MeçHuLXxX
Tokıo HoteLci oLma YoLunda
Tokıo HoteLci oLma YoLunda

- Similar topics